İletişim-Destek: 0312 321 0 222

Beltone ACCESS – Daha fazla kişi için işitme memnuniyeti


Beltone ACCESS – Daha fazla kişi için işitme memnuniyeti

Beltone ACCESS her tip işitme kaybı için yüksek kalite işitme çözümüdür. Beltone ACCESS’de en son teknoloji ve üstün kaliteli bir işitme çözümünden beklediğiniz herşey vardır. Beltone ACCESS fiyatına göre üstün performans sağlar.

Beltone herkesin kaliteli işitme hakkına sahip olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle Beltone ACCESS diğer pahalı işitme cihazlarında bulunan özellikleri size sunar. Artık net ve doğal işitebileceksiniz. Beltone ACCESS ile:

  • Ağaçlara çarpan rüzgar sesini, çocukların fısıldamalarını duyabilir
  • Gürültülü ortamlarda bile iletişim kurabilir
  • Ani yüksek sesler sizin için uygun bir ses seviyesine getirilir.

Model ve Dizaynlar

Bütün formlar   

Beltone ACCESS kişisel ihtiyaclarınız ve işitme kaybınıza uyan tipte ve şekildeki işitme cihazını seçmenize olanak tanır.

Kulak-Arkası (BTE) modelleri
Bu tipteki işitme cihazı kulağınızın arkasında durur. O kadar rahattırki onu taktığınızı unutursunuz. Beltone ACCESS modelleri renk tonlarıyla teninizde kaybolur.

 

 

 


Kulak-İçi (ITE) modelleri
Resimdeki komple-kanal-içi modelinde görüldüğü üzere bu modeller çok az görünür. Beltone ACCESS işitme kaybınıza ve kulağınıza uyacak şekilde kişiselleştirilebilir.

 

 

Özellikler

Gürültülü ortamlarda bile harika işitme

ACCESS’in Konuşma Kalıbı Belirleme özelliği sayesinde arkaplan gürültüsü otomatik olarak azaltılır ve daha net bir ses deneyimi sağlanır. Aynı zamanda yönsel mikrofonlar önünüzden gelen seslere odaklanmanıza yardımcı olur. Bu yüz yüze yapılan konuşmaları anlamanızı kolaylaştırır.

Bu özellikleriyle Beltone ACCESS ister arkadaşlarınızla ister markette olun, özgüveninizin arttırır.

 

Islık ve eko sesinden korunma
Bazen işitme cihazları ıslık veya eko sesi üretebilir. Beltone ACCESS bu gibi hoş olmayan durumları önlemek için tasarlanmıştır – yumuşak ve yüksek sesleri doğal ve rahat bir şekilde duymanıza olanak tanır. Feedback Yönetimi sistemi bu durumu garanti altına alır.

 

Her durumda kolay ayar
Beltone ACCESS ihtiyaçlarınıza ve hayat tarzınıza uygun farklı programlar içermektedir.   Sosyal program, açık hava veya televizyon programı gibi programlar arası manuel geçiş yapabilirsiniz. Her zaman ayar yapabileceğiniz, ses kontrolü olan bir Beltone ACCESS’a sahip olabilirsiniz.

Genel Özellikler
 

Beltone Özelliği Yararı
Eğrisel Geniş Dinamik Aralık Kompresyonu Bütün sesler için doğru amplifikasyon
6 Kanal Net ve doğal ses kalitesi
Çokkanallı MPO Rahatsız edici ani yüksek sesleri engeller
Feedback Yönetimi için çift Notch Filtre Çok tiz ses ve ekoların önlenmesi
Sabit Yön Önünüzden gelen seslere odaklanır
Konuşma Kalıbı Belirleme (SPD) Gereksiz gürültüyü azaltır
Analog Ses Kontrolü Manuel ses ayarı
Susturucu Düşük seviye gürültü için azaltılmış amplifikasyon
Memnuniyet günlüğü İşitme cihazı kullanımı ile ilgili bilgileri kaydeder.
Tatminiyet Amplifikasyonun ideal seviyeye kademeli yükseltilmesi
3 Çevresel Program En çok karşılaştığınız durumlar için ayarlanmış programlar
Gecikmeli Aktivasyon Pil kapağı kapandıktan birkaç saniye sonra cihaz çalışır.
Uyarı sesleri Düşük pil seviyesi ve program seçimi uyarısı.

Yenilikler

Ödün vermeyin

Beltone ACCESS, kaliteli işitme çözümü temellerini kapsayacak şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Artık işitme sağlığınızdan ödün vermenize gerek yok.

Open fit
Orta veya hafif işitme kaybınız varsa Beltone ACCESS’in open fit modelini seçebilirsiniz. Open fitler kozmetik yönden çekici olup, kullanımı ise konforludur. Open fit’in doğal ses kalitesi ve kulakta tıkanıklık hissi yaratmayan rahat bir kullanımı vardır..

Standart Güç
Beltone ACCESS işitme cihazlarının esnekliği standart güç çözümünü sunarken küçük boyutun ve yüksek performansın tadına varırsınız.

Yüksek Güç
Daha yüksek bir işitme kaybınız varsa Beltone ACCESS bütün tip ve şekillerde yüksek güç versiyonlarını sunar – kulak-arkası ve özel kalıplı işitme cihazları.

Program seçici
Çoğu Beltone ACCESS modeli ihtiyaçlarınıza ayarlı 3 çevresel program seçim butonu ile birlikte gelmektedir. Bununla manuel olarak programlar arası geçiş yapabilirsiniz.

Ses kontrolü
Çoğu Beltone ACCESS modellerinde ses kontrolü mevcuttur. Bu ihtiyaç duyduğunuzda manuel ses ayarı yapmanıza olanak tanır.

Direct Audio Input
Bazı Beltone ACCESS modelleri Direct Audio Input (DAI) özelliği barındırır. DAI radyo ve televizyon gibi ses kaynaklarının Beltone ACCESS işitme cihazınıza doğrudan bağlanabilmesini sağlar.

Telecoil
Beltone ACCESS işitme cihazınızda telecoil özelliğine sahip olabilirsiniz.Telecoil çözümü sesi doğrudan işitme cihazına ileterek tiyatro ve havaalanı gibi yerlerde yarar sağlar.